TPM2860E-06
TPM2860E-06 DNmicron
TPM2860.pdf
Виробник: DNmicron
Description: SILICON SCHOTTKY DIODE. HAVE GOO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Diode Type: PIN - Single
Capacitance @ Vr, F: 0.28pF @ 0V, 1MHz
Voltage - Peak Reverse (Max): 8V
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: SILICON SCHOTTKY DIODE. HAVE GOO, Packaging: Tape & Reel (TR), Diode Type: PIN - Single, Capacitance @ Vr, F: 0.28pF @ 0V, 1MHz, Voltage - Peak Reverse (Max): 8V.
Інші пропозиції TPM2860E-06
Packaging: Cut Tape (CT)
Diode Type: PIN - Single