Продукція > AVX CORPORATION > TPMD336M025R0065
TPMD336M025R0065
TPMD336M025R0065 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 25V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25Volts 33uF 20% 2917 Multi-anode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD336M025R0065 TPMD336M025R0065 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25Volts 33uF 20% 2917 Multi-anode
товару немає в наявності
TPMD336M025R0065 TPMD336M025R0065 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 33uF 20% 2917 Multi-anode