Продукція > AVX > TPMD337K004H0025
TPMD337K004H0025
TPMD337K004H0025 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 330uF 10% ESR = 25mOhm
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD337K004H0025 TPMD337K004H0025 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 330uF 10% ESR = 25mOhm