Продукція > AVX > TPMD337K004R0025
TPMD337K004R0025
TPMD337K004R0025 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4Volts 330uF 10% 2917 Multi-anode
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD337K004R0025 TPMD337K004R0025 Виробник : AVX Corporation TPM.pdf Description: CAP TANT 330UF 4V 10% 2917
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TPMD337K004R0025 TPMD337K004R0025 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 330uF 10% 2917 Multi-anode