Продукція > AVX CORPORATION > TPMD337K004R0035
TPMD337K004R0035
TPMD337K004R0035 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 330UF 4V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4Volts 330uF 10% 2917 Multi-anode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD337K004R0035 TPMD337K004R0035 Виробник : AVX Corporation TPM.pdf Description: CAP TANT 330UF 4V 10% 2917
товару немає в наявності
TPMD337K004R0035 TPMD337K004R0035 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4Volts 330uF 10% 2917 Multi-anode
TPMD337K004R0035 TPMD337K004R0035 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 330uF 10% 2917 Multi-anode