Продукція > KYOCERA AVX > TPMD337M006R0025
TPMD337M006R0025
TPMD337M006R0025 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD337M006R0025 TPMD337M006R0025 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3Volts 330uF 20% 2917 Multi-anode
товару немає в наявності
TPMD337M006R0025 TPMD337M006R0025 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 330uF 20% 2917 Multi-anode