Продукція > AVX > TPMD686K016S0050
TPMD686K016S0050
TPMD686K016S0050 AVX
tpm-776449.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 68uF 10% ESR = 50mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD686K016S0050 TPMD686K016S0050 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 68uF 10% ESR = 5 0mOhm