Продукція > KYOCERA AVX > TPMD687K004R0025
TPMD687K004R0025
TPMD687K004R0025 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 680UF 10% 4V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPMD687K004R0025 TPMD687K004R0025 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
TPMD687K004R0025 TPMD687K004R0025 Виробник : Kyocera AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 680uF 10% 2917 ES R= 25 mOhm