Продукція > KYOCERA AVX > TPME106K050S0120
TPME106K050S0120
TPME106K050S0120 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 50V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 50V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME106K050S0120 TPME106K050S0120 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 50V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
Кількість Ціна
TPME106K050S0120 TPME106K050S0120 Виробник : KYOCERA AVX Components tpm.pdf Cap Tant Solid 10uF 50V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.12 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
TPME106K050S0120 TPME106K050S0120 Виробник : Kyocera AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 10uF 10% 2917 Mu lti-anode
товару немає в наявності
TPME106K050S0120 TPME106K050S0120 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 10uF; 50VDC; SMD; E; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM
Manufacturer series: TPM
Roll diameter max.: 330mm
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Case: E
Mounting: SMD
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 10µF
ESR value: 0.12Ω