Продукція > KYOCERA AVX > TPME106M050R0120
TPME106M050R0120
TPME106M050R0120 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 50V 2917
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 10uF; 50VDC; SMD; E; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM, Manufacturer series: TPM, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Case: E, Mounting: SMD, Type of capacitor: tantalum, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 10µF, ESR value: 0.12Ω.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME106M050R0120 TPME106M050R0120 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 50V 2917
на замовлення 1058 шт:
Кількість Ціна
TPME106M050R0120 TPME106M050R0120 Виробник : Kyocera AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 10uF 20% 2917 ES R= 120 mOhm
на замовлення 400 шт:
TPME106M050R0120 TPME106M050R0120 Виробник : KYOCERA AVX Components tpm.pdf Cap Tant Solid 10uF 50V E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.12 Ohm 125°C T/R
TPME106M050R0120 Виробник : AVX TPM.pdf SMD
товару немає в наявності
TPME106M050R0120 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 10uF; 50VDC; SMD; E; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM
Manufacturer series: TPM
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Case: E
Mounting: SMD
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 10µF
ESR value: 0.12Ω