Продукція > KYOCERA AVX > TPME107K020R0045
TPME107K020R0045
TPME107K020R0045 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 100uF 10% 2917 M ulti-anode
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 10% 20V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME107K020R0045 TPME107K020R0045 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20Volts 100uF 10% 2917 Multi-anode
на замовлення 384 шт:
TPME107K020R0045 TPME107K020R0045 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 20V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 20 V