Продукція > AVX > TPME156K050R0100
TPME156K050R0100 AVX
TPM.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 50Volts 15uF 10% 2917 Multi-anode.
Інші пропозиції TPME156K050R0100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME156K050R0100 TPME156K050R0100 Виробник : AVX Corporation TPM.pdf Description: CAP TANT 15UF 50V 10% 2917
товару немає в наявності
TPME156K050R0100 TPME156K050R0100 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50Volts 15uF 10% 2917 Multi-anode