Продукція > KYOCERA AVX > TPME157M020R0035
TPME157M020R0035
TPME157M020R0035 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 150uF 20% 2917 M ulti-anode
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME157M020R0035 TPME157M020R0035 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 20V 2917
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400