Продукція > KYOCERA AVX > TPME158K002R0015
TPME158K002R0015
TPME158K002R0015 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1500UF 10% 2.5V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1500UF 10% 2.5V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME158K002R0015 TPME158K002R0015 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 1500UF 10% 2.5V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Кількість Ціна
TPME158K002R0015 TPME158K002R0015 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 1500uF 10% 2917 E SR= 15 mOhm
на замовлення 331 шт:
TPME158K002R0015 TPME158K002R0015 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 1500uF 10% 2917 ESR= 15 mOhm