Продукція > AVX > TPME158K002R0018
TPME158K002R0018 AVX
TPM.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 800 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5Volts 1500uF 10% 2917 Multi-anode.
Інші пропозиції TPME158K002R0018
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME158K002R0018 TPME158K002R0018 Виробник : AVX Corporation TPM.pdf Description: CAP TANT 1500UF 2.5V 10% 2917
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TPME158K002R0018 TPME158K002R0018 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5Volts 1500uF 10% 2917 Multi-anode