Продукція > KYOCERA AVX > TPME158K004R0018
TPME158K004R0018
TPME158K004R0018 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 1500uF 10% 2917 M ulti-anode
на замовлення 220 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME158K004R0018 Виробник : AVX TPM.pdf
на замовлення 1200 шт:
TPME158K004R0018 TPME158K004R0018 Виробник : AVX Corporation TPM.pdf Description: CAP TANT 1500UF 10% 4V 2917