Продукція > AVX > TPME158M002R0015
TPME158M002R0015 AVX
TPM.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5Volts 1500uF 20% 2917 Multi-anode.
Інші пропозиції TPME158M002R0015
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME158M002R0015 TPME158M002R0015 Виробник : AVX Corporation TPM.pdf Description: CAP TANT 1500UF 2.5V 20% 2917
товару немає в наявності
TPME158M002R0015 TPME158M002R0015 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5Volts 1500uF 20% 2917 Multi-anode
товару немає в наявності
TPME158M002R0015 TPME158M002R0015 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5V 1500uF 20% 2917 Multi-anode