Продукція > KYOCERA AVX > TPME158M004R0015
TPME158M004R0015
TPME158M004R0015 Kyocera AVX
TPM.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 1500uF 20% 2917 M ulti-anode
на замовлення 357 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1500UF 20% 4V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME158M004R0015 TPME158M004R0015 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 1500UF 20% 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TPME158M004R0015 Виробник : AVX TPM.pdf
на замовлення 400 шт:
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 4 V