TPME226K050S0075
TPME226K050S0075 KYOCERA AVX Components
tpm.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 50V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.075 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME226K050S0075 TPME226K050S0075 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 22uF 10% 2917 Multi-anode