Продукція > KYOCERA AVX > TPME226K050S0100
TPME226K050S0100
TPME226K050S0100 KYOCERA AVX
TPM-3165480.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 30V 22uF 10% ESR = 100mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук