Продукція > AVX > TPME226M035R0060
TPME226M035R0060 AVX
TPM.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 20% 2917 Mu lti-anode.
Інші пропозиції TPME226M035R0060
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME226M035R0060 TPME226M035R0060 Виробник : AVX Corporation TPM.pdf Description: CAP TANT 22UF 35V 20% 2917
товару немає в наявності
TPME226M035R0060 TPME226M035R0060 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 20% 2917 Mu lti-anode