Продукція > KYOCERA AVX > TPME226M035R0100
TPME226M035R0100
TPME226M035R0100 KYOCERA AVX
TPM-3165480.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 20% 2917 Multi-anode
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME226M035R0100 Виробник : AVX TPM.pdf
на замовлення 20000 шт:
TPME226M035R0100 TPME226M035R0100 Виробник : AVX Corporation TPM.pdf Description: CAP TANT 22UF 35V 20% 2917