Продукція > KYOCERA AVX > TPME226M050R0075
TPME226M050R0075
TPME226M050R0075 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 50V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 75mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 255 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 50V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 75mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME226M050R0075 TPME226M050R0075 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 22uF 20% 2917 Mu lti-anode
на замовлення 803 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TPME226M050R0075 Виробник : AVX TPM.pdf SMD
TPME226M050R0075 TPME226M050R0075 Виробник : KYOCERA AVX Components tpm.pdf Cap Tant Solid 22uF 50V E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.075 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TPME226M050R0075 TPME226M050R0075 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 50V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V