Продукція > KYOCERA AVX > TPME227M016S0025
TPME227M016S0025
TPME227M016S0025 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 16V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 1418 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 16V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME227M016S0025 TPME227M016S0025 Виробник : Kyocera AVX AVXC_S_A0011956963_1-2538319.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 220uF 20% 2917 Multi-anode
TPME227M016S0025 TPME227M016S0025 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V