Продукція > KYOCERA AVX > TPME228K002R0018
TPME228K002R0018
TPME228K002R0018 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2200UF 10% 2.5V 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5V 2200uF 10% 2917 Multi-anode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME228K002R0018 TPME228K002R0018 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5V 2200uF 10% 2917 Multi-anode