Продукція > AVX CORPORATION > TPME228M002R0018
TPME228M002R0018
TPME228M002R0018 AVX Corporation
TPM.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2200UF 2.5V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5Volts 2200uF 20% 2917 Multi-anode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME228M002R0018 TPME228M002R0018 Виробник : AVX tpm-776449.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5Volts 2200uF 20% 2917 Multi-anode