Продукція > KYOCERA AVX > TPME336K035H0050
TPME336K035H0050
TPME336K035H0050 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.170" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 184 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 10% 35V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.170" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME336K035H0050 TPME336K035H0050 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 33uF 10% 2917 Mu lti-anode
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TPME336K035H0050 TPME336K035H0050 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V