Продукція > AVX > TPME336M035R0050
TPME336M035R0050 AVX
TPM.pdf
Виробник: AVX
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 33uF 20% 2917 Multi-anode.
Інші пропозиції TPME336M035R0050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME336M035R0050 TPME336M035R0050 Виробник : AVX Corporation TPM.pdf Description: CAP TANT 33UF 35V 20% 2917
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TPME336M035R0050 TPME336M035R0050 Виробник : KYOCERA AVX AVXC_S_A0011956963_1-2538319.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 33uF 20% 2917 Multi-anode