Продукція > KYOCERA AVX > TPME337M010R0035
TPME337M010R0035
TPME337M010R0035 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 330UF 20% 10V 2917
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 88 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 330UF 20% 10V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME337M010R0035 TPME337M010R0035 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 330uF 20% 2917 M ulti-anode
на замовлення 747 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TPME337M010R0035 Виробник : AVX TPM.pdf
TPME337M010R0035 TPME337M010R0035 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 330UF 20% 10V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V