TPME476K035S0055
TPME476K035S0055 KYOCERA AVX Components
tpm.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 47uF 35V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.055 Ohm 125°C T/R
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 35V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME476K035S0055 TPME476K035S0055 Виробник : KYOCERA AVX Components tpm.pdf Cap Tant Solid 47uF 35V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.055 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
TPME476K035S0055 TPME476K035S0055 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 35V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
TPME476K035S0055 TPME476K035S0055 Виробник : KYOCERA AVX TPM-3165480.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 47uF 10% 2917 Mu lti-anode
TPME476K035S0055 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 35VDC; SMD; E; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 35V DC
Mounting: SMD
Case: E
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TPM
ESR value: 55mΩ
Roll diameter max.: 330mm