Продукція > KYOCERA AVX > TPME476M035R0055
TPME476M035R0055
TPME476M035R0055 KYOCERA AVX
TPM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 35V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 142 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 35V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME476M035R0055 TPME476M035R0055 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 47uF 20% 2917 ES R= 55 mOhm
на замовлення 684 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TPME476M035R0055 Виробник : AVX TPM.pdf
TPME476M035R0055 TPME476M035R0055 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 35V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
TPME476M035R0055 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 35VDC; SMD; E; 2917; ±20%; -55÷125°C; TPM
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 35V DC
Mounting: SMD
Case: E
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TPM
ESR value: 55mΩ
Roll diameter max.: 180mm