Продукція > KYOCERA AVX > TPME477K006R0023
TPME477K006R0023
TPME477K006R0023 Kyocera AVX
TPM-3165480.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 470uF 10% 2917 Multi-anode
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 23mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME477K006R0023 TPME477K006R0023 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 23mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 357 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TPME477K006R0023 Виробник : AVX tpm_AVX.pdf Конденсатор танталовий низькоімпедансний smd, С = 470 мкФ, U, В = 6,3, Розм = 7,3 х 4,3 х 4,3 мм, Точн., % = 10, ESR, Ом = 0,023, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
кількість в упаковці: 400 шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V