Продукція > KYOCERA AVX > TPME686M025R0045
TPME686M025R0045
TPME686M025R0045 Kyocera AVX
TPM-3165480.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 68uF 20% 2917 Multi-anode
на замовлення 1596 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 20% 25V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPME686M025R0045 TPME686M025R0045 Виробник : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 68UF 20% 25V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 146 шт:
Кількість Ціна
TPME686M025R0045 Виробник : AVX TPM.pdf
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 25 V