Продукція > TRACO POWER > TPP 100-128A-J
TPP 100-128A-J
TPP 100-128A-J TRACO Power
tpp100a_j_datasheet-3049765.pdf
Виробник: TRACO Power
Switching Power Supplies 100W 28V 3580mA 2X4 Med. Open
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 28V 100W, Packaging: Box, Power (Watts): 100W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.16" H (76.2mm x 50.8mm x 29.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 28V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 3.58 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPP 100-128A-J TPP 100-128A-J Виробник : Traco Power tpp100a-j.pdf Description: AC/DC CONVERTER 28V 100W
Packaging: Box
Power (Watts): 100W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.16" H (76.2mm x 50.8mm x 29.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 28V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 3.58 A