Продукція > TRACO POWER > TPP 450-112B-M
TPP 450-112B-M
TPP 450-112B-M Traco Power
tpp450b-m-datasheet
Виробник: Traco Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 450W
Packaging: Box
Power (Watts): 450W
Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 5.83" L x 3.15" W x 1.60" H (148.1mm x 80.0mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 37.5 A
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 450W, Packaging: Box, Power (Watts): 450W, Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Remote On/Off, Universal Input, Size / Dimension: 5.83" L x 3.15" W x 1.60" H (148.1mm x 80.0mm x 40.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60601-1; 62368-1, Current - Output 1: 37.5 A.
Інші пропозиції TPP 450-112B-M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPP 450-112B-M TPP 450-112B-M Виробник : TRACO Power tpp450b_m_datasheet.pdf Power Supplies - Chassis Mount 450W 12V 37.5A 3x5.8 Med Class II