Продукція > TRACO POWER > TPP 450-112BA-M
TPP 450-112BA-M
TPP 450-112BA-M Traco Power
tpp450ba-m-datasheet
Виробник: Traco Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 250W
Packaging: Box
Power (Watts): 250W (450W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.58" H (127.0mm x 76.2mm x 40.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 20.8 A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 250W, Packaging: Box, Power (Watts): 250W (450W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Remote On/Off, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.58" H (127.0mm x 76.2mm x 40.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60601-1; 62368-1, Current - Output 1: 20.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPP 450-112BA-M TPP 450-112BA-M Виробник : TRACO Power tpp450ba_m_datasheet-1928395.pdf Switching Power Supplies 450W 12V 37.5A 3x5 Medical Class II