Продукція > 3PEAK > TPR6040F25-S3TR
TPR6040F25-S3TR
TPR6040F25-S3TR 3PEAK
Datasheet_TPR6040.pdf
Виробник: 3PEAK
Description: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23G-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 40µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 72µVrms
Current - Cathode: 150 µA
Current - Output: 15 mA
на замовлення 1614 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23G-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 40µVp-p, Noise - 10Hz to 10kHz: 72µVrms, Current - Cathode: 150 µA, Current - Output: 15 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPR6040F25-S3TR TPR6040F25-S3TR Виробник : 3PEAK Datasheet_TPR6040.pdf Description: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 40µVp-p
Noise - 10Hz to 10kHz: 72µVrms
Current - Cathode: 150 µA
Current - Output: 15 mA