TPS1HC30BQPWPRQ1
TPS1HC30BQPWPRQ1 Texas Instruments
tps1hc30-q1.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: AUTOMOTIVE, 28-V, 30-M, 5-A, SIN
Features: Auto Restart, Latch Function, Slew Rate Controlled, Status Flag
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 30mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 2.6V ~ 28V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 5A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: 14-HTSSOP
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE, 28-V, 30-M, 5-A, SIN, Features: Auto Restart, Latch Function, Slew Rate Controlled, Status Flag, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width), Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Interface: On/Off, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 30mOhm, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 2.6V ~ 28V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required, Current - Output (Max): 5A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: 14-HTSSOP, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Load, Reverse Battery, Short Circuit, UVLO, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Rds On (Typ): 30mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 2.6V ~ 28V
Current - Output (Max): 5A
Ratio - Input:Output: 1:1
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q100
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 3
TPS1HC30BQPWPRQ1 TPS1HC30BQPWPRQ1 Виробник : Texas Instruments tps1hc30-q1.pdf Current Limit SW 1-IN 1-OUT 3.5V to 18V 5A 14-Pin HTSSOP EP T/R Automotive AEC-Q100
товару немає в наявності