TPS2010AD
TPS2010AD Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps2010a
Виробник: Texas Instruments
Power Switch Hi Side 1-OUT 0A 0.035mOhm 8-Pin SOIC Tube
на замовлення 825 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 108
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Interface: On/Off, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 30mOhm, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 2.7V ~ 5.5V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required, Current - Output (Max): 200mA, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: 8-SOIC, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPS2010AD TPS2010AD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps2010a Power Switch Hi Side 1-OUT 0A 0.035mOhm 8-Pin SOIC Tube
на замовлення 825 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
на замовлення 375 шт:
Мінімальне замовлення: 75
TPS2010AD TPS2010AD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps2010a Description: IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 30mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 2.7V ~ 5.5V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 200mA
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO
Part Status: Active
на замовлення 162 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TPS2010AD TPS2010AD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps2010a Power Switch ICs - Power Distribution 0.4A 2.7-5.5V Single Hi-Side MOSFET A 595-TPS2010ADR
на замовлення 321 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності