Продукція > TPS > TPS2010APWPG4
TPS2010APWPG4
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps2010a
Виробник:
на замовлення 1540 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TPS2010APWPG4
Description: IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 14HTSSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 14-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width), Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Interface: On/Off, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 30mOhm, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 2.7V ~ 5.5V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required, Current - Output (Max): 200mA, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: 14-HTSSOP, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції TPS2010APWPG4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPS2010APWPG4 TPS2010APWPG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps2010a Description: IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 14HTSSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 14-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 30mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 2.7V ~ 5.5V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 200mA