Продукція > TDK CORPORATION > TPX205950MT-7004A1
TPX205950MT-7004A1
TPX205950MT-7004A1 TDK Corporation
rf_tpx_tpx205950mt-7004a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF TRIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 29.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 9.5dB / 9.5dB
Part Status: Active
на замовлення 1990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TRIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Triplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 29.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 9.5dB / 9.5dB, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
TPX205950MT-7004A1 TPX205950MT-7004A1 Виробник : TDK 26rf_tpx_tpx205950mt-7004a1_en.pdf RF TriPlexer Single 1560MHz to 1606MHz/2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 8-Pin T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer