Продукція > TDK > TPX205950MT-7010A1
TPX205950MT-7010A1
TPX205950MT-7010A1 TDK
rf_tpx_tpx205950mt-7010a1_en.pdf
Виробник: TDK
RF TriPlexer Single 1560MHz to 1606MHz/2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 8-Pin T/R
на замовлення 162 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TRIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Triplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 13.00dB / 23.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 5.00dB / 32.00dB, Part Status: Active.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 13.00dB / 23.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 5.00dB / 32.00dB
Part Status: Active
на замовлення 1545 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Мінімальне замовлення: 10
TPX205950MT-7010A1 TPX205950MT-7010A1 Виробник : TDK rf_tpx_tpx205950mt-7010a1_en.pdf RF TriPlexer Single 1560MHz to 1606MHz/2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 8-Pin T/R
на замовлення 162 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer