Продукція > TDK CORPORATION > TPX205950MT-7010A4
TPX205950MT-7010A4
TPX205950MT-7010A4 TDK Corporation
rf_tpx_tpx205950mt-7010a4_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER TPX FOR WLAN/GPS/5G
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer
Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 1.606GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 23.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 29.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 9.54dB / 9.54dB
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: MULTILAYER TPX FOR WLAN/GPS/5G, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Triplexer, Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 1.606GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 23.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 29.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 9.54dB / 9.54dB.
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer