Продукція > TDK > TPX205950MT-7036A1
TPX205950MT-7036A1
TPX205950MT-7036A1 TDK
rf_tpx_tpx205950mt-7036a1_en.pdf
Виробник: TDK
RF TriPlexer Single 1559MHz to 1606MHz/2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 8-Pin Case 0805 T/R
на замовлення 6750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 947
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER HIGH PASS FILTER FOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Triplexer, Frequency Bands (Low / High): 1.559GHz ~ 1.606GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 28.00dB / 32.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 44.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPX205950MT-7036A1 TPX205950MT-7036A1 Виробник : TDK rf_tpx_tpx205950mt-7036a1_en.pdf RF TriPlexer Single 1559MHz to 1606MHz/2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 8-Pin Case 0805 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer
Frequency Bands (Low / High): 1.559GHz ~ 1.606GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 28.00dB / 32.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 44.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
Мінімальне замовлення: 12
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer