Продукція > TDK CORPORATION > TPX205950MT-7052C1
TPX205950MT-7052C1
TPX205950MT-7052C1 TDK Corporation
rf_tpx_tpx205950mt-7052c1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER TPX FOR WLAN/BT/GPS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer
Frequency Bands (Low / High): 1.559GHz ~ 1.606GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / 29.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 33.00dB / 41.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
Part Status: Active
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: MULTILAYER TPX FOR WLAN/BT/GPS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Triplexer, Frequency Bands (Low / High): 1.559GHz ~ 1.606GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / 29.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 33.00dB / 41.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB, Part Status: Active.
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer