Продукція > TDK > TPX255850MT-7013A3
TPX255850MT-7013A3
TPX255850MT-7013A3 TDK
3183666.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - TPX255850MT-7013A3 - HF-Filter, Triplexer, 450MHz bis 960MHz, 1.71GHz bis 2.69GHz, 3.4GHz bis 5.85GHz, 1008
tariffCode: 85363030
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 7698 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - TPX255850MT-7013A3 - HF-Filter, Triplexer, 450MHz bis 960MHz, 1.71GHz bis 2.69GHz, 3.4GHz bis 5.85GHz, 1008, tariffCode: 85363030, Durchlassfrequenz: 450MHz to 960MHz, 1.71GHz to 2.69GHz, 3.4GHz to 5.85GHz, Filtertyp: Triplexer, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Anzahl der Pins: 9Pin(s), euEccn: NLR, Anwendungen HF-Filter: WLAN, hazardous: false, Bauform - Filter: 1008 [Metrisch 2520], rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Produktpalette: TPX, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TPX255850MT-7013A3 TPX255850MT-7013A3 Виробник : TDK 3183666.pdf Description: TDK - TPX255850MT-7013A3 - HF-Filter, Triplexer, 450MHz bis 960MHz, 1.71GHz bis 2.69GHz, 3.4GHz bis 5.85GHz, 1008
tariffCode: 85363030
Durchlassfrequenz: 450MHz to 960MHz, 1.71GHz to 2.69GHz, 3.4GHz to 5.85GHz
Filtertyp: Triplexer
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 9Pin(s)