Продукція > TDK CORPORATION > TPX255925MT-7013A6
TPX255925MT-7013A6
TPX255925MT-7013A6 TDK Corporation
rf_tpx_tpx255925mt-7013a6_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER TPX FOR WLAN/UMTS/5G
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric), 9 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer
Frequency Bands (Low / High): 450MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.925GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 28.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 18.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 11.73dB / 9.54dB
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: MULTILAYER TPX FOR WLAN/UMTS/5G, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), 9 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Triplexer, Frequency Bands (Low / High): 450MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.925GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 28.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 18.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 11.73dB / 9.54dB.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer