Продукція > TDK CORPORATION > TPX255950MT-7089A1
TPX255950MT-7089A1
TPX255950MT-7089A1 TDK Corporation
TPX255950MT-7089A1.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER TRIPLEXER FOR LTE/5GH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric), 9 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer
Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 29.30dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 24.60dB
Part Status: Active
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: MULTILAYER TRIPLEXER FOR LTE/5GH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), 9 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Triplexer, Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 29.30dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 24.60dB, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 922 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Triplexer