Продукція > NAIS > TQ2H-L2-24V
TQ2H-L2-24V NAIS
4514
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Low Signal Relays - PCB 2 Form A 24V 30VDC PCB Terminal.
Інші пропозиції TQ2H-L2-24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TQ2H-L2-24V TQ2H-L2-24V Виробник : Panasonic Electric Works 4514 Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24VDC
товару немає в наявності
TQ2H-L2-24V TQ2H-L2-24V Виробник : Panasonic Industrial Devices 4514 Low Signal Relays - PCB 2 Form A 24V 30VDC PCB Terminal