TQ2SA-4.5V-Z
TQ2SA-4.5V-Z Panasonic Electric Works
mech_eng_tq.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY TELECOM DPDT 500MA 4.5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 31 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 250VA, 440W
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 500MA 4.5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: cURus, Relay Type: Telecom, Coil Current: 31 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 0.45 VDC, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 250VA, 440W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TQ2SA-4.5V-Z TQ2SA-4.5V-Z Виробник : Panasonic mech_eng_tq.pdf Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(14x11.5x5.6)mm SMD
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
TQ2SA-4.5V-Z TQ2SA-4.5V-Z Виробник : Panasonic mechengtq.pdf Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT( (14mm 11.5mm 5.6mm)) SMD
TQ2SA-4.5V-Z TQ2SA-4.5V-Z Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_tq.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 500MA 4.5V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 31 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 2
TQ2SA-4.5V-Z TQ2SA-4.5V-Z Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_tq.pdf Low Signal Relays - PCB Low Profile 4.5V 2Form C 2A 30VDC SMD
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 100 шт:
TQ2SA-4.5V-Z Виробник : NAIS mech_eng_tq.pdf 02+
на замовлення 461 шт: